Zawody Zamkowe

W tym roku termin Zawodów Zamkowych wypadł w dniu 19 maja.

SP9PGE w zawodach zamkowych

Mocna ekipa w składzie: Tomek SP9SCZ, Michał SP9XWM, Marian SP9DEM, Tomek SP9ITP + XYL+Diuna, Marek SP9ETW+XYL, Rafał SP9FQV+harmoniczna oraz piszący te słowa SP9IVD, stawiła się na zamku Mirów w Książu Wielkim w piątek poprzedzający zawody. Tomek SP9ITP błyskawicznie i sprawnie rozwiesił deltę, która wcześniej wykonał Tomek SP9SCZ. W tym miejscu mała dygresja. Zauważyliście, że pewne imiona w naszym składzie powtarzają się często lub bardzo często 🙂 ?

Wracając do tematu, nowa antena zawieszona w tym miejscu pracowała REWELACYJNIE. Nie mieliśmy najmniejszego problemu z dowołaniem się do stacji SP i w Europie.

W sobotę rano wzięliśmy udział w zawodach Quo Vadis. Niewiele brakowało a wskoczylibyśmy na podium, a tak musieliśmy zadowolić się 4 miejscem. W przyszłym roku będzie lepiej 🙂

Same Zawody Zamkowe to niestety powtarzająca się historia. Zawody są zdecydowanie za długie. Nie ma innych zawodów krajowych, które trwają 3 godziny. W połowie drugiej godziny zaczyna brakować korespondentów, podczas gdy trzecia godzina to zupełny dramat.

Zapraszamy do galerii.

Dodaj komentarz