Zaproszenie “Nadajesz to poznajesz”.

Zapraszamy wszystkich którym bliskie są podróże, aktywne życie na pierwsze spotkanie z cyklu “INSPIRUJĄCE SPOTKANIA”, które odbędzie się 11 stycznia (czwartek) 2018r. o godz.17:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej Pod Dębowcem ul. Karbowa 26 w Bielsku-Białej (sala konferencyjna).

Spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie “Nadajesz to poznajesz”, Beskidzki Radioklub SP9KAT oraz Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W programie m.in.:

1. Prelekcja Jacek Teler (filozof związany z Papieską Akademią Teologiczną w Krakowie, podróżnik, znany himalaista – uczestnik zimowej wyprawy na K2, specjalista od krajów byłego ZSRR – w szczególności rejonu Gór Tien Szan i Pamir oraz Pakistańskich Himalajów) – tematem prelekcji będzie wyprawa zimowa na Nanga Parbat 8126 m n.p.m. (Pakistan) – w temacie m.in. łączność radiowa w wysokich górach, bezpieczeństwo w górach, nawiązanie do zimowej wyprawy 2018 na K2 z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości.
2. Zapowiedź wyprawy Stowarzyszenia “Nadajesz to poznajesz” wraz z SP9KAT DX Team oraz Krakowską Grupą Ekspedycji Radiowych do Kirgizstanu – Tien Szan 2018 oraz przedstawienie filmu “Amatorskie Radio jako pasja na miarę 21 wieku”.
3. Przedstawienie działalności Bielskiego Stowarzyszenia Radioorientacji Sportowej w 2017r. oraz planów na kolejne lata m.in. organizacji Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Radioorientacji Sportowej przyznanych przez International Amateur Radio Union  w 2022r. Bielsku-Białej.
4. Łączność kryzysowa (temat na czasie po ostatnich wichurach).
5. Wolna dyskusja.
6. Poczęstunek (catering – beskidzkie swojskie jadło dla wszystkich obecnych).

Podczas spotkania konkursy z nagrodami.

Ideą cyklu spotkań będzie umożliwienie młodzieży poznania ciekawych ludzi, którzy mogą zainspirować i zachęcić do wartościowego wykorzystania wolnego czasu z dala od laptopów, smartfonów i tabletów…

Wstęp WOLNY !!!
Ilość miejsc ograniczona: 100 osób.
Zgłoszenia Darek SP9ETE : sp9ete@gmail.com

Pozdrawiamy.

nadajesz

 

Dodaj komentarz