Spotkanie krótkofalarskie “Zakończenie sezonu” w Forcie 39 Olszanica – 20.10.2019.

Szanowni Koleżanki i Koledzy,

W dniu 20.10.2019 (niedziela) o godzinie 10:00 (godz. zakończenia nie określona 🙂 rozpocznie się spotkanie krótkofalarskie organizowane przez Krakowski Oddział Terenowy (OT-12) PZK oraz Krakowską Grupę Ekspedycji Radiowych – terenowy klub PZK SP9PGE pn. “Zakończenie sezonu”. Miejsce spotkania to Fort 39 Olszanica w Krakowie.


Jest to miejsce znane z poprzednich tego typu imprez i przy tym lubiane przez Koleżanki i Kolegów. Zarząd Krakowskiego Oddziału Terenowego (OT-12) PZK oraz zespół klubowy KGER zaprasza serdecznie swoich członków jak i całą chętną brać krótkofalarską do uczestnictwa w imprezie.

Dla osób, które dokonają wcześniejszej rejestracji pod niniejszym linkiem z dostępnym formularzem rejestracyjnym, zapewniamy darmowy wstęp, pyszną kiełbaskę, kawę, herbatę, miejsce do grillowania i wspaniałe towarzystwo.

Na miejscu będzie zainstalowana radiostacja oraz anteny, każdy może też przywieźć swój sprzęt do uruchomienia i popracowania. Ponieważ z właścicielami obiektu musimy porozumieć się w zakresie organizacji spotkania, rozliczyć oraz dokonać aprowizacji, musimy znać przybliżoną ilość osób obecnych na spotkaniu. Z tego też względu osoby nie zgłoszone wcześniej, będą musiały pokryć koszty uczestnictwa w imprezie po przybyciu na miejsce, w wysokości 20 PLN od osoby. Wszyscy plus osoby towarzyszące, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa w imprezie na tym formularzu otrzymują za free pakiet “wstęp plus poczęstunek”, pozostałe osoby płacą za siebie.

Jeszcze raz gorąco zapraszamy wszystkich chętnych, trzymajcie kciuki za pogodę, nastroje jestem przekonany dopiszą niezawodnie.

Pozdrawiają serdecznie
Vy 73!

Michał SP9XWM – Prezes OT-12 PZK oraz
Rafał SQ9MCI – Prezes Krakowskiej Grupy Ekspedycji Radiowych

Dodaj komentarz